Contact

Contact


Postadres / adres B.I.L.-kamer Den Haag:
Turfmarkt 99
2511 DP Den Haag
Telefoon: 070-8009426

Openingstijden:

Maandag12.00 - 16.00
Dinsdag10.00 - 16.00
Woensdag10.00 - 16.00
Donderdag10.00 - 16.00
Vrijdag10.00 - 15.00
Zaterdag & ZondagGesloten Inhoud bewerken

De B.I.L.-kamer is maandag vanaf 12:00 geopend in verband met bestuursvergaderingen.

Dagen waarop we gesloten zijn:

Dinsdag 15 oktober gaat de B.I.L. kamer open om 11:00
Woensdag 16 oktober
Tentamenweek Blok 1: 21 t/m 25 oktober


Rabobank:

NL41 RABO 0318 2654 35 t.n.v. Studievereniging B.I.L. te Den Haag.
E. info@bilboard.nl


E. Voorzitter
Bob Keim                                                voorzitter@bilboard.nl


E. Secretaris
Stephanie Walroud                                secretaris@bilboard.nl


E. Penningmeester
Jens Struik                                             penningmeester@bilboard.nl


E. Commisaris Onderwijs
Thomas Augustinus                               onderwijs@bilboard.nl


E. Commissaris Intern I
Olav Spuij                                                 interni@bilboard.nl


E. Commissaris Intern II
Stan Hessing                                            internii@bilboard.nl


E. Commissaris Extern
Alan Tinkhof                                             extern@bilboard.nl; alumni@bilboard.nl

Onze sponsoren