Contact

Contact


Postadres / adres B.I.L.-kamer Den Haag:
Turfmarkt 99
2511 DP Den Haag
Telefoon: 070-8009426

Voor vragen over het lidmaatschap en het doorgeven van wijzigingen kan contact worden opgenomen met Stephanie Walroud (secretaris@bilboard.nl). Ook als je niet meer lid wilt zijn, kun je contact opnemen met de secretaris. Wens je je uit te schrijven per volgend collegejaar (2020/2021) zien wij graag jouw mailtje vóór 1 augustus 2020 verschijnen.

Openingstijden:

Maandag11.00 - 16.00
Dinsdag10.00 - 16.00
Woensdag10.00 - 16.00
Donderdag10.00 - 16.00
Vrijdag10.00 - 15.00
Zaterdag & ZondagGesloten 

Afwijkende openingstijden:

Vanwege het coronavirus is de B.I.L.-kamer tot nader order gesloten.

Rabobank:

NL41 RABO 0318 2654 35 t.n.v. Studievereniging B.I.L. te Den Haag.

Email: info@bilboard.nl

E. Voorzitter

Bob Keim                                               voorzitter@bilboard.nl


E. Secretaris
Stephanie Walroud                                secretaris@bilboard.nl


E. Penningmeester
Jens Struik                                             penningmeester@bilboard.nl


E. Commissaris Onderwijs
Thomas Augustinus                               onderwijs@bilboard.nl


E. Commissaris Intern I
Olav Spuij                                                 interni@bilboard.nl


E. Commissaris Intern II
Stan Hessing                                            internii@bilboard.nl


E. Commissaris Extern
Alan Tinkhof                                             extern@bilboard.nl; alumni@bilboard.nl

Onze sponsoren