Contact

Contact


Postadres / adres B.I.L.-kamer Den Haag:
Turfmarkt 99
2511 DP Den Haag
Telefoon: 070-8009426 Dit telefoonnummer is tot nader order niet bereikbaar.

Voor vragen over het lidmaatschap en het doorgeven van wijzigingen kan contact worden opgenomen met Puck Verheul (secretaris@bilboard.nl). Ook als je niet meer lid wilt zijn, kun je contact opnemen met de secretaris. Wens je je uit te schrijven per volgend collegejaar (2020/2021) zien wij graag jouw mailtje vóór 1 augustus 2020 verschijnen.

Openingstijden:

Maandag11.00 - 16.00
Dinsdag10.00 - 16.00
Woensdag10.00 - 16.00
Donderdag10.00 - 16.00
Vrijdag10.00 - 15.00
Zaterdag & ZondagGesloten 

Afwijkende openingstijden:

Vanwege het coronavirus is de B.I.L.-kamer tot nader order gesloten.

Rabobank:

NL41 RABO 0318 2654 35 t.n.v. Studievereniging B.I.L. te Den Haag.

Email: info@bilboard.nl

E. Voorzitter

Vincent van Duijn                                     voorzitter@bilboard.nl


E. Secretaris
Puck Verheul                                            secretaris@bilboard.nl


E. Penningmeester
Daan Canne                                             penningmeester@bilboard.nl


E. Commissaris Onderwijs
Ida Hobma                                               onderwijs@bilboard.nl


E. Commissaris Intern I
Loes Velthuis                                              interni@bilboard.nl


E. Commissaris Buitenland

Scott Holland                                            internii@bilboard.nl


E. Commissaris Extern
Laura Klein                                               extern@bilboard.nl; alumni@bilboard.nl

Onze sponsoren