Contact

Contact


Postadres / adres B.I.L.-kamer Den Haag:
Turfmarkt 99
2511 DP Den Haag
Telefoon: 070-8009426 

Voor vragen over het lidmaatschap en het doorgeven van wijzigingen kan contact worden opgenomen met Tamara van de Klashorst (secretaris@bilboard.nl). Ook als je niet meer lid wilt zijn, kun je contact opnemen met de secretaris. Wens je je uit te schrijven per volgend collegejaar (2021/2022) zien wij graag jouw mailtje vóór 1 augustus 2021 verschijnen.

Openingstijden:

Maandag11.00 - 16.00
Dinsdag10.00 - 16.00
Woensdag10.00 - 16.00
Donderdag10.00 - 16.00
Vrijdag10.00 - 16.00
Zaterdag & ZondagGesloten 


Rabobank:

NL41 RABO 0318 2654 35 t.n.v. Studievereniging B.I.L. te Den Haag.

Email: info@bilboard.nl

E. Voorzitter

Marie-Laure Goedhart                                     voorzitter@bilboard.nl


E. Secretaris
Tamara van de Klashorst                                 secretaris@bilboard.nl


E. Penningmeester
Maarten Korbijn                                                penningmeester@bilboard.nl


E. Commissaris Onderwijs
Silke Osinga                                                     onderwijs@bilboard.nl


E. Commissaris Intern I
Manon van Rossum                                         interni@bilboard.nl


E. Commissaris Buitenland

Raphael Stapel                                                internii@bilboard.nl


E. Commissaris Extern
Jens Mekking                                                  extern@bilboard.nl; alumni@bilboard.nl

Onze sponsoren